Нове обладнання в інклюзивні класи
Дата: 23.02.2022 14:03
Кількість переглядів: 2030
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/3696d17efbb7357d49f240111d1a36f8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/cb74dc0bfd24077a124fa9a54585f076.jpg)
21 лютого 2022 року за кошти цільової субвенції, спрямованої на придбання спеціальних засобів корекції для осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах Строганівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів, було придбано та доставлено обладнання на загальну суму 27305,0 грн.
Начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Є.М. Корнієнко
« повернутися