Інформація про виконання плану заходів щодо посилення консолідації українського суспільства у Присиваській сільській раді
Дата: 21.02.2022 17:05
Кількість переглядів: 2232
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/83d11c6d334a8906169042ff0035b6f0.jpg)
Відповідно до розпорядження голови Присиваської сільської ради Кліщевського С.О. від 15 лютого 2022 року №16, з метою посилення консолідації жителів громади, зміцнення їхньої стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно – пропагандистського, морально –психологічного тиску на суспільну свідомість в Строганівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 21.02.2022 року був проведений круглий стіл «Українці в боротьбі за державність» серед працівників закладу освіти.
- Переглянули презентацію «Українці в боротьбі за державність».
- Директор школи Даниленко І.Г. розповіла про ситуацію в Україні, важливості свідомого протистояння інформаційній пропаганді, морально – психологічному тиску.
- Кожен працівник на листках висловив своє бачення ситуації.
- Обговорили свідому поведінку кожного в даній ситуації та розуміння важливості протистояння пропаганді та психологічному тиску на суспільну свідомість.
Статтю підготувала директор Строганівської ЗОШ І-ІІІ ст. І.Г. Даниленко
« повернутися