Відбувся навчальний семінар з реалізації державної політики в галузі надання основних соціальних послуг на рівні територіальних громад у рамках проекту «Підвищення стійкості спільнот на Херсонщині», який реалізується ПРООН в Україні

Дата: 14.02.2022 15:13

7 – 8 лютого у місті Нова Каховка пройшов навчальний семінар з реалізації державної політики в галузі надання основних соціальних послуг на рівні територіальних громад у рамках проекту «Підвищення стійкості спільнот на Херсонщині», який реалізується ПРООН Україна за фінансової підтримки уряду Великобританії через посольство Великобританії в Україні.

Представники 13 громад Херсонщини (Генічеської, Новотроїцької, Присиваської, Чаплинської, Іванівської, Костянтинівської, Музиківської, Олешківської, Ювілейної, Великоолександрівської, Дар`ївської, Новоолександрівської, Верхньорогачицької) зустрілися у офлайн форматі з метою конструктивного діалогу щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері надання базових соціальних послуг, координації та організації надання гендерно чутливих послуг у контексті COVID-19, протидії гендерно зумовленому насильству та насильству за ознакою статі, та в сфері захисту прав дітей на рівні територіальних громад.

Під час заходу Анжела Литвиненко – експерт ПРООН разом з модераторами тренінгу:

Вікторією Рильською – представницею Національної соціальної служби у Херсонській області;

Галиною Козаковою – директоркою департаменту соціального розвитку та Ольгою Баришніковою – в. о. начальника служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації;

Дмитром  Муценком – директором Регіонального центру соціального обслуговування населення;

Блищик Юлією та Сагайдаком Володимиром – керівниками двох КЗ Центрів соціальної психологічної реабілітації дітей у Херсонській області,

детально розглянули:

• базові соціальні послуги у спільнотах;

• основні   аспекти     реалізації    державної політики у сфері соціального

захисту, надання соціальних послуг та реалізації соціальної роботи;

• напрямок   реалізації    державної   політики    у  галузі спеціалізованих

соціальних послуг особам із психічними розладами у Херсонській області;

• шляхи   покращення  міжсвідомої координації, підвищення професійної

компетентності, необхідність супервізії, розробка комунікаційної стратегії просування сімейних форм навчання та технічного забезпечення соціальних служб.

Учасники обговорили та опрацювали проблемні питання організації соціальної роботи, нагляду та організації спеціалізованого соціального обслуговування у громадах.

Усі три дні працювала над дуже важливими питаннями у сфері соціального обслуговування!