Чергове засідання виконавчого комітету Присиваської сільської ради

Дата: 31.01.2022 08:22

28 січня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Присиваської сільської ради, яке провела заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Таміла ЗОЗУЛІНСЬКА за участю 16 членів виконкомуУ ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

В   першу   чергу  було створено громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Присиваської сільської ради та затверджено положення про комісію.

Серед   рішень,   прийнятих   на  засіданні, окремими   рішеннями визначено перелік    об’єктів:

• для  відбування адміністративного стягнення у виді громадських та суспільно корисних   робіт;
  • для  відбування кримінального покарання у виді громадських робіт на території Присиваської сільської ради;

У ході роботи члени виконкому розглянули та схвалили звіти:

• про   стан    виконавської   дисципліни  у  виконавчому комітеті  сільської  ради  з   реалізації контрольних документів, розгляду  звернень  громадян за 2021  рік;
  • про   виконання   Перспективного     плану     залучення    інформаційних    технологій  та встановлення   додаткової    присутності у соціальних     мережах    Присиваської сільської     територіальної  громади за ІІ півріччя 2021 року;
  • про   роботу   закладів   культури   на території сільської ради у 2021 році;
  • про надання соціальних послуг на території Присиваської сільської  територіальної громади у 2021 році;
  • звіт    старост    про  роботу   з надання  соціальних послуг та задоволення культурними потребами населеня відповідних старостинських округів у 2021 році;
  • план     громадської     безпеки    Присиваської  територіальної громади на 2022 рік;

затвердили:

• план    основних заходів    цивільного   захисту    населення     на території Присиваської  сільської ради на 2022 рік;
  • графік особистого прийому громадян посадовими особами місцевого самоврядування на 2022 рік;

Детально проаналізували питання додержання    температурного     режиму     в    закладах  освіти   Присиваської сільської територіальної   громади та члени виконавчого комітету так і не визначилися, чи повинна  директор Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів надати пропозицій щодо врегулювання виявленого порушення про недотримання температурного режиму в закладі освіти, сортування та розміщення твердого палива у складському приміщенні, а відповідно не прийняли рішення.

Окрім того, прийнято рішення щодо надання соціальних послуг:

• три особи зняті із соціального обслуговування;
  • чотири особи похилого  віку взяті на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)за рахунок громади.

Згідно плану роботи виконавчого комітету сільської ради заслухали та обговорили звіт про роботу комунального підприємства «Струмок» з надання послуг   населенню територіальної громади  за 2021 рік.

Також розглянули та погодили проєкти про зміни та присвоєння поштових адрес житловому та нежитловому будинкам.

На завершення, прийнято шість рішень, якими надано адресні    одноразові      допомоги    відповідно:

• Програми     «Підтримки       народжуваності    дітей»    на  2022 рік   22000 гривень; розглянуто 5 заяв;
  • Програми        надання        одноразової      грошової     матеріальної   допомоги громадянам Присиваської сільської ради на 2022 рік  3000 гривень; розглянуто 1 заяву.

Загалом у ході роботи члени виконкому розглянули 31 питання порядку денного. За результатами розгляду питань прийнято 29 рішень.

Присиваський сільський голова

Сергій Олександрович Кліщевський