Надходження оргтехніки та спортивного обладнання

Дата: 27.01.2022 17:05

26 січня 2022 року заклади загальної середньої освіти отримали оргтехніку (принтери, мікрофони, акустичні системи, комп’ютерні миші) на загальну суму 63 989 грн. (за кошти освітньої субвенції та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»).

За спонсорські кошти було придбано спортивний інвентар (футбольні, волейбольні м’ячі, сітки для волейболу, сітки для м’ячів, секундоміри, ракетки та м’ячі для настільного тенісу, гімнастичні коврики, манішки, спортивні мати та ін.) для закладів загальної середньої освіти на суму  – 15 970,39 грн., пневматичні гвинтівки та пістолети для занять з кульової стрільби на загальну суму – 10 780 грн. Також нові ракетки та набір м’ячів для настільного тенісу отримали інструктори-методисти з фізичної культури та спорту та спортивний клуб «Атлант» на суму 1446,7 грн.

Присиваський сільський голова

Сергій Олександрович Кліщевський