для людей із порушенням зору
Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Адміністративний збір за надання відомостей з Державного земельного кадастру

Дата: 04.01.2022 13:58

Звертаємо увагу, що у відповідності до законодавства України з 01 січня 2022 року змінюється розмір адміністративного збору за надання відомостей з Державного земельного кадастру.

З 1 січня 2022 року набрав чинності Закон "Про Державний бюджет України на 2022 рік". Статтею 7 зазначеного Закону установлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2481 гривень на місяць.

Статтею 41 Закону України «Про Державний земельний кадастр»  передбачений адміністративний збір, який справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.

Більш детальна інформація із зазначеного питання буде розміщено пізніше.