Звіт соціальних робітників старостинських округів Присиваської територіальної громади про кількість наданих послуг громадянам, які знаходяться під соціальним супроводом “Догляд вдома” за листопад 2021 року

Дата: 04.01.2022 08:46

Населений пункт

Кількість виходів соціального робітника

Допомога у самообслуговуванні

Ведення домашнього господарства

Оплата комун. послуг

Надання інформації з питань соцзахисту

Допомога у проведенні процедур, пов'язаних зі здоров'ям (виклик лікаря)

Обробка присадибної ділянки до 0.02 га

Інші види заходів

осіб

Загальна кількість послуг

Іванівка

Строганівка

Павлівка

Григорівка

Іванівка:

Соціальним робітником Іванівського старостинського округу Присиваської територіальної громади, якою здійснюється обслуговування громадян, що знаходяться під соціальним супроводом  “Догляд вдома”,  надано відповідних соціальних послуг 10 мешканцям села та виконано наступні заходи:

- здійснено допомогу у веденні домашнього господарства у кількості 86 разів,

- зроблено допомогу в оплаті 8 комунальних послуг (постачання електроенергії),

- надано 46 роз'яснень з питань соціального захисту,

- виконано 29 разів допомоги в обробці присадибної ділянки розміром в 0,02 га,

-  проведено бесіди щодо дотримання заходів з непоширення коронавірусної інфекції COVID – 19.

Протягом листопада соціальним робітником Іванівського старостинського округу здійснено 95  виходів до громадян під соціальним супроводом та надано 235 послуги.

Строганівка:

У Строганівському старостинському окрузі соціальним робітником, який здійснює обслуговування громадян, що знаходяться під соціальним супроводом “Догляд вдома”, надано відповідних безоплатних послуг 11 мешканцям села. Виконано наступні заходи, що складають зміст соціальних послуг:

- 1 послуга з допомоги в обслуговуванні (вмивання, вдягання, допомога з навчання навичкам самообслуговування та ін.),

- здійснено 120  допомог у веденні домашнього господарства (прибирання, доставка продовольчих товарів, медикаментів, готування їжі),

- оплачено 11 комунальних послуг з постачання електроенергії,

- допомога у самообслуговуванні 3 особам,

- соціальним робітником здійснено допомогу у кількості 1 раз у проведенні медичних процедур, призначених лікарем,

- здійснена допомога в обробці присадибної ділянки 0,02 га у кількості 36 разів,

Протягом листопада місяця соціальним робітником Строганівського старостинського округу  здійснено 97 виходів до громадян, які знаходяться під соціальним супроводом та надано 179 послуги.

Павлівка:

У Павлівському старостинському окрузі Присиваської територіальної громади соціальним робітником обслуговується 9 мешканців села, що знаходяться під соціальним супроводом “Догляд вдома”, та виконано наступні заходи, що складають зміст соціальних послуг:

- зроблено 99 послуги з ведення домашнього господарства (прибирання житла, готування їжі, прибирання приміщення, прання),

- здійснено 14 оплат комунальних послуг (централізоване водопостачання, користування електроенергією),

- проведено 5 допомог у проведенні процедур, пов'язаних із здоров'ям,

- обробка присадибної ділянки 0.02 га здійснювалася 17 разів,

- надано 82 послуги з інших видів заходів,

За листопад місяць 2021 року закріпленим за Павлівським старостинським округом соціальним робітником здійснено 82 виходи та надано 230 послуг.

Григорівка:

Протягом листопада місяця соціальним робітником надано послуг по соціальному обслуговуванню 10 мешканцям села Григорівка,  які  знаходяться під соціальним супроводом “Догляд вдома”. Допомога здійснювалася:

- з ведення домашнього господарства надано 136  послуг,

- оплачено 12 комунальних послуг за споживання електроенергії та централізованого водопостачання,

- виконано 117 інших видів заходів,

- надано 9 послуг з надання інформації з питань соціального захисту,

- допомога у самообслуговуванні 1 особі,

Всього за листопад місяць 2021 року соціальним робітником адміністративного центру села Григорівка здійснено виходів загальною кількістю 113 разів та надано  279 послуг.