Впровадження Дія.QR в ЦНАПі

Дата: 14.09.2021 16:30

Міністерством цифрової трансформації України 17 травня на Diia Summit було оголошено про нову можливість – Дія.QR. З Дія.QR установа чи організація може отримувати електронні копії цифрових документів користувачів Дії на свою електронну пошту.

Найбільшими перевагами Дія.QR для жителів є:

• Безпека. Передача даних спрацьовує тільки після запиту та підтвердження.

• Швидкість. Документи після зчитування QR-коду відправляються миттєво на електронну пошту ЦНАПу.

• Безкоштовно. Не потрібно додаткових копій документів, відтепер все в електронному вигляді.

Таким чином, подача документів для отримання послуг в Центрі надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради більше не вигадка та мрії – місцевим жителям територіальної громади не потрібно додатково збирати копії документів (Паспорт ID, РНОКПП).

Для того, аби скористатись Дія.QR, необхідно виконати наступні кроки:

1. Просканувати QR-код організації з використанням сканера мобільного застосунку Дія (сканер знаходиться в правому верхньому куті застосунку).

2. Підтвердіть передачу копії цифрового документа у застосунку Дія та надішліть сформовану копію на електронну пошту організації-партнера Дії.

3. Готово.