Світлу бути!
Дата: 20.12.2021 09:51
Кількість переглядів: 1965
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/1acd675d03a86ce5b253b2a08e1537a7.jpg)
В селі Григорівка по проспекту Новікова працівники комунального підприємства «Струмок» розпочали встановлення світильників на сонячних батареях. Зазначаємо, що вони працюють у тестовому режимі і триває їх налаштування. Нагадуємо, що проект «Будівництво вуличного освітлення з використанням альтернативного джерела енергії» отримав підтримку в грантовому конкурсі «Посилення соціальної згуртованості та громадської безпеки у цільових громадах приазовського регіону Херсонської області» ПРООН. Бюджет проекту склав 3444$. Загалом буде встановлено 20 світильників.
Слідкуйте за новинами, далі буде…
Присиваський сільський голова
Сергій Олександрович Кліщевський
« повернутися