Світлу бути!

Дата: 20.12.2021 09:51
Кількість переглядів: 1975

В селі Григорівка по проспекту Новікова працівники комунального підприємства «Струмок» розпочали встановлення світильників на сонячних батареях. Зазначаємо, що вони працюють у тестовому режимі і триває їх налаштування. Нагадуємо, що проект «Будівництво вуличного освітлення з використанням альтернативного джерела енергії» отримав підтримку в грантовому конкурсі «Посилення соціальної згуртованості та громадської безпеки у цільових громадах приазовського регіону Херсонської області» ПРООН. Бюджет проекту склав 3444$. Загалом буде встановлено 20 світильників.

Слідкуйте за новинами, далі буде…

Присиваський сільський голова

Сергій Олександрович Кліщевський