Щодо формування освітньої мережі в Присиваській ТГ

Дата: 02.12.2021 16:57

Шановні жителі Присиваської територіальної громади

Повідомляємо вас про те, що останні три дні, а саме з 29.11.2021 по 01.12.2021 у будівлі Присиваської сільської ради відбувались робочі наради з директорами загальноосвітніх закладів, завідуючими дошкільних навчальних закладів Присиваської сільської ради та начальником відділу освіти з питання останніх змін у Законі України «Про повну загальну середню освіту», а саме від 15.07.2021 року, та постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 р. № 532 «Про затвердження Положення про опорний заклад освіти» зі змінами від 27.01.2021 року.

Головним і першочерговим питанням є формування освітньої мережі Присиваської територіальної громади у відповідності до чинного законодавства та формування стратегії розвитку освіти у Присиваській територіальній громаді.

Розроблена стратегія освіти з урахуванням змін законодавства буде обговорена з батьківськими комітетами шкіл громади, презентована директорами загальноосвітніх закладів та відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

На сьогодні у директорів загальноосвітніх закладів відсутні чіткі та обґрунтовані пропозиції щодо приведення у відповідність до чинного законодавства мережі закладів освіти громади та стратегія як така.

Закликаємо вас зважено сприймати інформацію та ретельно підходити до джерел її розповсюдження.