Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 02.12.2021 08:38

На цьому тижні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Присиваської сільської ради у зв'язку із невідкладною необхідністю відібрання від опікуна дітей, позбавлених батьківського піклування.

Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості дітей. Ухилення опікуна від виконання своїх обов`язків має місце, коли він не піклується про фізичний і духовний розвиток дітей, їх навчання, підготовку до самостійного життя, зокрема: не забезпечує необхідного харчування, медичного догляду, лікування дітей, що негативно впливає на їх фізичний розвиток як складову виховання; не спілкується з дітьми в обсязі, необхідному для їх самоусвідомлення; не надає дітям доступу до культурних та інших духовних цінностей; не сприяє засвоєнню ними загальновизнаних норм моралі; не виявляє  інтересу до їх  внутрішнього світу; не створює умов для отримання ними освіти.

Детально вивчивши питання порядку денного було прийнято одноголосно рішення про негайне відібрання від опікуна дітей, позбавлених батьківського піклування.

Статтю підготувала керуючий справами

(секретар) виконавчого комітету Надія ЮЩУК