Отримано гуманітарну допомогу.
Дата: 01.12.2021 11:38
Кількість переглядів: 812
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/bebd6c9c41c6cc1cb6d6d34e7fec2027.jpg)
Присиваською сільською радою отримано партію вживаного одягу та взуття для дітей та дорослих від благодійної організації «Мангуст». Вказані речі розподілено по старостинським округам громади. Бажаючим отримати речі необхідно з паспортом звернутися до адміністративних будівель відповідних старостатів. Жителям села Григорівка звертатися до Будинку культури.
Начальник служби у справах дітей
Присиваської сільської ради Юлія СУРДУЛ
« повернутися