70 років від дня народження Назарія Яремчука

Дата: 30.11.2021 09:46

Сьогодні виповнилося 70 років з дня народження легенди української естради, відомого співака, народного артиста України Назарія Яремчука.

До ювілейної дати ми зібрали кілька фактів з життя співака:

• Свій творчий шлях розпочинав з вокально-інструментальним ансамблем «Смерічка» Чернівецької філармонії.
  • Визнання і популярність співаку принесли пісні «Червона рута» і «Водограй» Володимира Івасюка.
  • Перший диск Назарія «Незрівнянний світ краси», названий за піснею Л.Дутковського (1980р.) — вважається однією з найкращих платівок в українській дискографії того періоду.
  • 1986 року після Чорнобильської катастрофи тричі побував у 30-кілометровій зоні відчуження, де влаштовував концерти для ліквідаторів аварії.
  • За визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку музичної культури, формуванні національної ідентичності, багаторічну плідну творчу діяльність і високу виконавську майстерність Назарій Яремчук посмертно удостоєний звання Герой України та ордена Держави.

Працівники сільських Будинків культури громади долучилися до відзначення ювілейної дати видатного артиста України та підготували тематичні відео.

До Вашої уваги коротка біографія Назарія Яремчука від Строганівського СБК:

Учасники колективу художньої самодіяльності Григорівського СБК підготували тематичний концерт, на якому прозвучали пісні, які виконував артист.

А також до вашої уваги відео про творчість видатного українського артиста від Павлівського СБК:

Відеозапис концерту від Іванівського СБК:

Статтю підготувала

інспектор з питань освіти Оксана Мельник