Нові меблі для 1 класів

Дата: 24.11.2021 11:42

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки, головна мета якої – створити школу, де буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті. Відповідно до реформи в закладах освіти поступово оновлюється матеріально-технічна база.

Таким чином, заклади загальної середньої освіти Присиваської сільської ради отримали сучасні комплекти меблів відповідно до вимог реформи «Нова українська школа» для учнів початкових класів на загальну суму 202 998 грн., з якої 36 864 грн. – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», 52 635 грн. – кошти з місцевого бюджету, 113 499 грн. – кошти з залишків освітньої субвенції.

За зазначені кошти придбано парти, стільці, шафи для дітей, стінки дитячі універсальні, учительські столи, столи «Квітка» та пуфи для дозвілля дітей. Також придбано парту в інклюзивний клас за кошти державної субвенції на суму 16325 грн.

Маємо надію, що школярам буде цікаво навчатися у оновлених класах!

Статтю підготувала

інспектор з питань освіти Оксана Мельник