Запрошуємо взяти участь в онлайн семінарі на тему інтегрованого управління земельними й водними ресурсами!

Дата: 24.11.2021 08:42

Запрошуємо взяти участь в онлайн семінарі на тему інтегрованого управління земельними й водними ресурсами, який проводитиметься в рамках реалізації німецьким державним агентством BVVG Земельного компоненту в межах Німецько-Українського агрополітичного діалогу та відбудеться 14 грудня 2021 року (початок о 10:00 годині).

Основним завданням діяльності BVVG є внесок у створення ефективних рамкових умов у сфері управління землями сільськогосподарського призначення та розвитку сільських територій в Україні.

BVVG планує впровадити партнерство з окремими територіальними громадами, першим етапом якого стане вказаний онлайн семінар. В ході проведення заходу оцінюватимуться можливості започаткування довгострокового співробітництва з окремими громадами.

Ціль зазначеного вище семінару полягає у визначенні зацікавленості територіальних громад у подібному партнерстві, у вивченні актуальних проблем територіальних громад у сфері управління земельними й водними ресурсами, а також у формулюванні сфер і завдань можливого довгострокового співробітництва щодо вирішення актуальних питань.

Зацікавленим особам до 26 листопада 2021 року звертатися до Присиваської сільської ради.