Навчальна практика діловодів Присиваської сільської ради
Дата: 19.11.2021 15:58
Кількість переглядів: 609
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/8f96499f6d494e68cbd2a76fa968a20b.jpg)
Цієї п’ятниці розпочалася практика діловодів в рамках програми здобуття професійної освіти від Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика. Учні 11-х класів закладів загальної середньої освіти мали можливість на власному досвіді переконатися у важливості та необхідності обраної ними спеціальності.
Сьогодні діловоди ознайомились з головними програмними документами, посадовою інструкцією діловода та інструкцією з діловодства Присиваської сільської ради. Також було проведено інструктаж з техніки безпеки. Начальники відділів сільської ради та працівники апарату розповіли практикантам головні напрямки функціонування та процеси, які відбуваються у сільській раді та їх зв’язок з діловодством.
Практика проходитиме на базі Присиваської сільської ради та старостинських округів з віддаленими робочими місцями Центру надання адміністративних послуг.
Далі буде ....
« повернутися