Конкурс «Наша земля – Україна»

Дата: 19.11.2021 08:08

17 листопада 2021 року в дистанційній формі було проведено ІІ етап конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Присиваської сільської ради з метою виявлення обдарованих талановитих дітей, розвитку емоційності та художнього смаку особистості, пізнання осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення, як джерела збагачення національної культури України.

Згідно умов проведення, Конкурс проводився  у формі індивідуальних виступів (відеозаписів) у трьох вікових категоріях:

- молодша – 6-9 років (взяли участь 14 учнів);

- середня – 10-13 років (взяли участь 9 учнів);

- старша – 14-18 років (взяли участь 4 учня).

Оцінювання виступів учасників Конкурсу здійснювало журі, сформоване із відповідних фахівців, та на підставі таких критеріїв оцінювання: художній рівень репертуару, індивідуальність виконавця, виконавська майстерність.

Члени журі відзначили, що конкурсанти показали достатньо високі  навички читання віршів напам`ять, продемонстрували любов до художнього слова.

Варто відзначити високий художній рівень виконання та актуальність обраного літературного матеріалу учасників конкурсу. Учні змогли осмислити красу художнього слова та продемонструвати мистецтво живого мовлення. Членів журі вразила чисельність учасників заходу та вибрані твори, що відповідали віковим категоріям конкурсу.

Відповідно до протоколів засідання журі було визначено переможців ІІ етапу щорічного обласного онлайн конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна»:

1) І вікова категорія: І місце – Юрченко Вікторія (Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Грабовецька І.В.), ІІ місце – Яковлєва Ніна (Іванівська ЗОШ І-ІІ ст., керівник Бабенко А.Ю.), ІІІ місцеЧернецька Алевтина (Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Сивцева О.М.).;

2) ІІ вікова категорія: І місце – Стецун Анна (Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Раднаєва-Кириченко Я.І.), ІІ місце – Демецька Вікторія (Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Раданаєва-Кириченко Я.І.), ІІІ місцеПотапова Анастасія (Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Мороз Н.М.);

3) ІІІ вікова категорія: І місце – Посуховська Дар`я (Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Раднаєва-Кириченко Я.І..), ІІ місця – Фриз Ангеліна (Строганівська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Кубай О.Г.), Фазлієва Зайда (Павлівська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Раднаєва-Кириченко Я.І.), ІІІ місце – Чеботарьова Дар’я (Строганівська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Кубай О.Г.).

Вітаємо переможців та учасників конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» у 2021 році!

Статтю підготувала

інспектор з питань освіти Оксана Мельник