Конкурс на заміщення вакантної посади директора Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 18.11.2021 16:40

17 листопада 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти «Павлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Присиваської сільської ради». Конкурс проходив у приміщенні Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На конкурсі були присутні усі члени конкурсної комісії, секретар комісії та кандидат на вакантну посаду - учитель Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Горбачик Алла Тимофіївна. Представники Каховської районної державної адміністрації Калініченко Т.П. та Сєров А.Ю., які є членами конкурсної комісії, брали участь у засіданні в режимі реального часу за допомогою відео-конференції ZOOM.

Конкурсний відбір відповідно до Положення про конкурс проходив у письмовій формі та включав тестові завдання на знання законодавства у сфері освіти, а також включав вирішення одного ситуаційного завдання з затвердженого переліку. Після виконання письмового завдання кандидатка на посаду презентувала Стратегію розвитку закладу освіти. Члени конкурсної комісії задавали уточнюючі питання стосовно стратегії розвитку закладу освіти та отримали від кандидатки на посаду вичерпну відповідь.

За результатами проведеного конкурсу Горбачик Аллу Тимофіївну визнано переможцем конкурсу.

Протокол засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти від 17.11.2021 року №2.

Статтю підготувала

інспектор з питань освіти Оксана Мельник