Прийняття присяги та призначення на посаду начальника відділу трудового архіву

Дата: 18.11.2021 16:14

15 листопада 2021 року у Присиваській сільській раді призначена на посаду начальника відділу трудового архіву Лівіцька Тетяна Іванівна, за результатами конкурсу на заміщення вакантної посади, який відбувся 14.09.2021 р.

ФУНКЦІЇ ТРУДОВОГО АРХІВУ

1. Здійснення приймання документів з кадрових питань ( особового складу) в упорядковому стані за описами справ, схвалення ( погодження) Державним архівом Херсонської  області, районним архівним відділом Каховської райдержадміністрації.

2. Здійснення приймання виборчої документації тимчасового зберігання відповідно до законодавства.

3. Здійснення приймання документів тимчасового зберігання ( до 10 років), у тому числі регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності та інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків, зборів, строки зберігання яких на момент ліквідації не закінчився.

4. Ведення обліку юридичних осіб, що перебувають на стадії ліквідації        (банкрутства) протягом ліквідації процедури, з метою контролю за впорядкуванням, забезпеченням збереженості архівних документів до передачі їх на зберігання до Трудового архіву.

5.Здійснення моніторингу збереження та впорядкування документів з особового складу в установах, на підприємствах, в організаціях незалежно від форми власності.

6. Забезпечення відповідно до умов, визначених Укрдержархівом, тимчасове зберігання архівних документів ліквідованих юридичних осіб- підприємців, які здійснювали свою діяльність (були зареєстровані) на території Присиваської сільської ради.

7. Проведення експертизи цінностей архівних документів, що зберігаються в Трудовому архіві, подає на розгляд експертної комісії архівного відділу Каховської райдержадміністрації, акти про вилучення для знищення документів, строки зберігання яких закінчилися.

8. Ведення обліку документів, що зберігаються в Трудовому архіві, у тому числі шляхом створення та підтримання облікових баз даних.

9. Створення і вдосконалення довідкового апарату до архівних документів.

10. Організовування користування документами у службових, соціально-правових, наукових та інших цілях.

11. Інформувати громадян, органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації про склад і зміст документів Трудового архіву.

12. Проведення робіт щодо встановлення місцезнаходження документів ліквідованих юридичних осіб, що не надійшли до Трудового архіву, інформує про це заінтересовані підприємства, установи, організації та громадян.

13.Видання архівних довідок, копій документів на запити фізичних і юридичних осіб.

14. Здійснення збереження конфіденційності персональних даних, що обробляються в його інформаційних системах.

15. Вивчення, узагальнювання і поширення досвіду роботи архівних установ.