для людей із порушенням зору
Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

«Мобільний кейс» в дії

Дата: 18.11.2021 15:29

У рамках реалізації проєкту «Посилення стійкості громад у Херсонській області» Центр надання адміністративних послуг Присиваської сільської ради отримав “мобільний кейс”, який допомагає маломобільним верствам населення та жителям віддалених від ЦНАПу населених пунктів, отримувати якісні адміністративні послуги прямо на місці, не відвідуючи ЦНАП.

У листопаді поточного року надійшло звернення від мешканки с.Григорівка, яка має статус учасника війни, щодо надання адміністративної послуги «Прийняття документів для отримання пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу» із застосуванням мобільного кейсу.