20 листопада – Всесвітній день дитини

Дата: 17.11.2021 16:13

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини (англ. Universal Children's Day). Цей день встановлений резолюцією 836 (IX) Генеральної Асамблеї ООН 14 грудня 1954 року, як день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

Заклади загальної середньої освіти також долучилися до відзначення цього дня. Зокрема, в 4-му класі Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 17 листопада 2021 року було проведено відкритий урок на тему «Всесвітній день дитини», де у ігровій формі класний керівник разом з учнями  визначили основні потреби дитини, ознайомилися з Конвенцією ООН про права дитини та дізналися від керівника служби у справах дітей як же дитина може захистити свої права.

Начальник служби у справах дітей

Присиваської сільської ради Юлія СУРДУЛ