Реалізується проєкт по будівництву вуличного освітлення з використанням альтернативного джерела енергії в с.Григорівка

Дата: 16.11.2021 08:58

15.11.2021 року, відбулося засідання тендерного комітету громадської організації «МАЙБУТНЄ ГРИГОРІВКИ». Нагадуємо, що ГО «МАЙБУТНЄ ГРИГОРІВКИ» спільно з головним спеціалістом з питань розвитку територій та інвестицій реалізовують проект «Будівництво вуличного освітлення з використанням альтернативного джерела енергії», що отримав підтримку в грантовому конкурсі «Посилення соціальної згуртованості та громадської безпеки у цільових громадах приазовського регіону Херсонської області» ПРООН. Бюджет проекту склав 3444$. За умовами грантонадавача закупівельні процедури на суму понад 3000$ мають відбуватися шляхом відкритого тендеру.

Про початок прийому документів було оголошено 07.10.2021 року на сайтах www.gurt.org.ua; www.prostir.ua. Прийом тендерних пропозицій відбувався до 31.10.2021 р. Було отримано 3 пропозиції. За умовами грантонадавача учасники мають бути не платниками ПДВ, а переможцем стає той, хто запропонував найнижчу ціну.

Тож 15.11.2021 року в присутності членів тендерного комітету та представника від ІСАР «Єднання» було відкрито та перевірено на відповідність пакети документів. Тож маємо потенційного переможця. Наразі протоколи тендерного комітету направлено на затвердження до менеджерів ІСАР «Єднання» і далі до ПРООН і вже незабаром буде здійснена закупівля світильників. Слідкуйте за новинами, далі буде…

Статтю підготувала головний спеціаліст

з питань розвитку територій та інвестицій Олена Чернова