COVID – 19: ситуація вкрай тривожна.

Дата: 04.11.2021 09:04

На другому році пандемії коронавірусу статистика залишається невтішною. Пандемія призвела до серйозних глобальних соціально-економічних наслідків.

Коронавірус швидко поширюється, а кількість людей, котрі хворіють стрімко зростає. Чимало з них цю недугу переносять дуже важко, а ті, кому пощастило одужати, лікують ускладнення, спричинені Covid – 19.

В Херсонській області 67 680 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За останню добу в Присиваській територіальній  громаді зафіксовано 5 нових випадків захворювання на Covid -19. Стан хворих середнього ступеня важкості. У закладі охорони здоров’я перебуває  1 особа.

Лікарі закликають: при перших проявах нездужання слід залишатися вдома, хворим та контактним особам не можна відвідувати громадські місця, ходити на роботу, в гості. Зараз ситуація загострюється, щодня маємо невтішну статистику.

Не нехтуйте карантинними заходами: дотримуйтесь соціальної дистанції, користуйтеся засобами індивідуального захисту!

Найбільш дієвий спосіб захистити себе та оточення від коронавірусної хвороби — вакцинація. Наразі повну імунізацію отримали  близько 750  мешканців громади, першою дозою вакциновано 1065.

Зараз в Україні доступні три вакцини проти коронавірусу: «Astra Zeneca», «CoronaVac»,  «Pfizer». Кожна з них допомагає уникнути тяжкої форми ковіду чи смерті. Вакцинуватися можна у всіх медичних закладах в населених пунктах нашої громади.

Вакцинуйтеся, аби запобігти тяжкому перебігу Covid -19, госпіталізації чи смерті. Статистика госпіталізованих підтверджує, що вакцинація здатна врятувати Ваше життя!

Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу! Будьте обережними та уважними до свого здоров’я!

Бережіть себе та своїх близьких!

З повагою,

Присиваський сільський голова