У Присиваській територіальній громаді призначено директора Строганівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Дата: 03.11.2021 15:17
Кількість переглядів: 1718
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/165e600a9ac86c65c94ff6a42bf5b20c.jpg)
2 листопада 2021 року Присиваський сільський голова Кліщевський Сергій Олександрович підписав контракт з Даниленко Іриною Георгіївною переможцем конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти «Строганівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Присиваської сільської ради», який відбувся 29 жовтня 2021 року.
Також було обговорено перспективні напрямки розвитку, проблемні питання та шляхи їх вирішення у Строганівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
« повернутися