Створення сучасної школи в Присиваській СТГ

Дата: 21.10.2021 10:00
Кількість переглядів: 1954

Триває робота по коригуванню проекту «Реконструкція будівлі Павлівської ЗОШ з впроваджденням заходів з енергоефективності, з облаштуванням комплексу спортивної, учбово-дослідної та відпочивальної зон» для участі в Програмі Президента «Велике будівництво» на 2022 рік. На початку тижня представники ТОВ «УКРНДІІНЖПРОЕКТ-ПІВДЕНЬ» спільно з представниками Присиваської сільської ради та працівниками Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст. проводили обстеження об’єкту з метою внесення доповнень в проект в частині комплексності.

Проект передбачає наступні заходи:

1. заміна віконних блоків і вхідних дверей, ремонт покрівлі, утеплення зовнішніх стін, цоколя, перекриття мінеральною ватою та фасадним каменем з яскравим фарбуванням зовнішніх стін;
  2. капітальний ремонт всіх внутрішніх приміщень школи з використанням яскравих, різнобарвних та креативних дизайнерських рішень;
  3. придбання спеціального обладнання для кухні, їдальні, учбової майстерні, актової зали, а також шкільних меблів для класів;
  4. будівництво окремої котельні з влаштуванням 2 котлів на альтернативних видах палива;
  5. реконструкція системи опалення;
  6. реконструкції систем вентиляції, електропостачання, водопостачання, внутрішнє та зовнішнє освітлення;
  7. пожежна сигналізація з оповіщенням;
  8. облаштування комплексу спортивної, учбово-дослідної  та відпочивальних зон на території школи - міні-футбольне поле зі штучним покриттям; майданчик для волейболу; майданчик для баскетболу та тенісу; спортивно-ігровий майданчик зі встановленням спеціального обладнанням та встановлення лавок-трибун.

Тож продовжуємо працювати над створенням сучасної школи для отримання високоякісної освіти для дітей громади, адже серед важливих етапів становлення людини освіта займає першу сходинку.

Статтю підготувала заступник сільського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради Таміла Зозулінська