Про перевірку закладів дошкільної освіти Присиваської сільської ради

Дата: 07.10.2021 09:44

Цього понеділка комісією у складі членів виконкому, старост сіл Павлівка, Строганівка та Іванівка, начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту та керівника апарату Присиваської сільської ради було здійснено перевірку закладів дошкільної освіти громади. Було перевірено стан дотримання повітряно-температурного режиму, організацію харчування, проведення протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти відповідно до постанови № 8 Головного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19)» від 25 серпня 2021 року та відвідування закладів вихованцями.

В результаті перевірки порушень не виявлено, завідувачі закладів контролюють дотримання санітарно-гігієнічних та санітарно-епідемічних вимог чинного законодавства, температурний режим відповідає нормам, затверджених Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів від 14 квітня 2016 р. наказом Міністерства охорони здоров’я № 234. Харчування у закладах відбувається згідно постанови Кабінету міністрів України №305 від 24 березня 2021 р «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».