Семінар практикум «Основні засади місцевого соціально-економічного розвитку (СЕР) та надання публічних послуг»

Дата: 29.09.2021 15:07

27-28 вересня 2021 року у  місті Нова Каховка проходив семінар практикум «Основні засади місцевого соціально-економічного розвитку (СЕР) та надання публічних послуг» у рамках Програми ПРООН з розвитку регіонів, який відвідали і представники  Присиваської територіальної громади.

Першого дня експерт з місцевого економічного розвитку та послуг Дзмітрій Корбут ознайомив представників територіальних громад Херсонщини із основними принципами та засадами соціально-економічного розвитку та надання послуг на місцевому рівні.

Заступник  голови Херсонської обласної державної адміністрації Павло Кулик представив бачення на регіональному рівні процесів організації СЕР та надання послуг на місцевому рівні та основні напрями взаємодії та співпраці обласної державної адміністрації та територіальних громад.

Зацікавив  представників територіальних громад Херсонщини  «практичний кейс»: досвід роботи голови правління бізнес-асоціації «Ми-херсонці, депутата Херсонської міської ради Віталія Белоброва з питання «Досвід співпраці регіональної бізнес-асоціації з територіальними громадами».

Завершальними етапом семінару-тренінгу були надані наявні інструменти фінансування на регіональному рівні та потенціал залучення фінансових ресурсів начальником Відділу ЗЕД та МТД Херсонської обласної державної адміністрації Оленою Якуба.

Зустріч пройшла у форматі дієвого діалогу, під час якого присутні не тільки  почути корисну інформацію, а й поділитися досвідом.

Статтю підготувала

Керуючий справами