для людей із порушенням зору
Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Присиваська сільська рада оголошує про наявність вакантної посади завідувача господарства  в Іванівській ЗОШ І-ІІ ступенів Присиваської сільської ради.

Дата: 24.09.2021 15:30

Кваліфікаційні вимоги: Базова  або   неповна   вища   освіта відповідного    напряму    підготовки   (бакалавр   або   молодший спеціаліст).  Стаж роботи з  господарського  обслуговування  -  не менше 1 року.

Для отримання інформації   щодо працевлаштування   звертатись  за телефонами:

- 0966856664 – Чеботарьова Лариса Кузьмівна, директор Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

-  0980318791 – Горлінська Ірина Володимирівна, спеціаліст з кадрової роботи.