Присиваська сільська рада оголошує про наявність вакантної посади завідувача господарства в Іванівській ЗОШ І-ІІ ступенів Присиваської сільської ради.
Дата: 24.09.2021 15:30
Кількість переглядів: 1090
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/a20572cbe955a88181fde26b3f7dacb0.jpg)
Присиваська сільська рада оголошує про наявність вакантної посади завідувача господарства в Іванівській ЗОШ І-ІІ ступенів Присиваської сільської ради.
Кваліфікаційні вимоги: Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи з господарського обслуговування - не менше 1 року.
Для отримання інформації щодо працевлаштування звертатись за телефонами:
- 0966856664 – Чеботарьова Лариса Кузьмівна, директор Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- 0980318791 – Горлінська Ірина Володимирівна, спеціаліст з кадрової роботи.
« повернутися