Про посібник та мапи укриттів ОТГ Каховського району

Дата: 15.09.2021 08:17

Потреба у безпеці є основною з базових потреб людини. Водночас статистика виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, кількість пожеж, які щороку виникають на території Херсонської області свідчить, по-перше, про постійну загрозу безпечного існування людей, по-друге, про необхідність існування діючої системи цивільного захисту.

Ефективне виконання таких завдань можливо тільки за умови організації дієвої структури цивільного захисту у кожній територіальній громаді.

Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями розроблено практичні поради, які враховують український та іноземний досвід і включають рекомендації з інформаційної безпеки.

Також розроблено мапу готових до укриття населення захисних споруд та протирадіаційних укриттів Херсонської області, яка знаходиться за посиланням: http://safe.ks.ua/map/viewer/index.php?code=60e827ab6f81a.