В Присиваській ТГ діє електронна черга для отримання адмінпослуг

Дата: 14.09.2021 11:07

Шановні мешканці Присиваської сільської територіальної громади!

Міні-черга спрощує процедуру отримання адміністративних послуг та надає можливість користувачам самим обирати зручні для себе дату та час в електронній черзі. Ви можете записатися на прийом до Центру надання адміністративних послуг в електронну чергу для отримання адміністративних послуг.

Для цього всього лиш необхідно перейти за посиланням:

http://prda.cherg.net/?regionid=6500000000&orgid=655 або зробити це за допомогою QR-коду

Також записатись в міні-чергу можливо на офіційному вебсайті Присиваської сільської ради, використавши посилання або QR-коду, що знаходиться на правій панелі.

Обрати для себе зручний ЦНАП, дату та час його відвідання можна також і на веб-сайті Херсонської облдержадміністрації https://khoda.gov.ua/poslugi.

Просимо врахувати, що попередній запис до електронної черги можна здійснити лише один раз протягом робочого дня. Після здійснення реєстрації запишіть чи запам'ятайте інформацію про реєстрацію (номер в електронній черзі, дату, час прийому, назву послуги). В день обслуговування ЗАВЧАСНО надайте вказану інформацію адміністратору для перевірки пакету документів та сплати адміністративного збору (у разі необхідності). Візьміть з собою паспорт та доручення (у разі представлення інтересів іншої особи).

УВАГА!

Запис до електронної черги є ІНДИВІДУАЛЬНИМ, бронювання та передача запису до черги стороннім особам заборонені.