Присиваська сільська територіальна громада (Prysyvaska village territorial community)
Каховський район, Херсонська область

Оголошення про навність вакантної посади сестри медичної в Павлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Павлівському дошкільному навчальному закладі «Малятко» Присиваської сільської ради.

Дата: 14.09.2021 10:51

Присиваська сільська рада оголошує про навність вакантної посади сестри медичної в Павлівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів та Павлівському дошкільному навчальному закладі «Малятко».

Кваліфікаційні вимоги: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Сестринська справа" або "Лікувальна справа". Спеціалізація за профілем роботи.

Для отримання інформації   щодо працевлаштування   звертатись  за телефонами:

- 0687790517 – Шишкевич Вікторія Олександрівна, в.о. директора Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- 0986449268 – Кліщевська Світлана Леонідівна, завідувач  Павлівським ДНЗ «Малятко»;

-  0980318791 – Горлінська Ірина Володимирівна, спеціаліст з кадрової роботи.