Другий тренінг по профілюванню в рамках проєкту «Громадська безпека та соціальна згуртованість»

Дата: 10.09.2021 15:59
Кількість переглядів: 2090

Вже вдруге на території Присиваської громади відбувалися тренінги для команд із числа представників Генічеської, Новотроїцької, Чаплинської та Присиваської громад в рамках проєкту Програми ООН із відновлення та розбудови миру за напрямом «Громадська  безпека та соціальна згуртованість». Нагадаємо, зараз команди працюють над створенням профілю громад і вже знаходяться практично на фінішній прямій. Розібратися із проблемними питаннями допомагали тренери Юрій Антощук та Микола Гоманюк. Приємним бонусом стала подарована настільна гра «Спільноти в безпеці». А після навчальної сесії гостей чекала екскурсії туристичними місцями громади від голови Сергія Кліщевського.

Пан Юрій повідомив гарні новини – стали відомі результати грантового конкурсу «Посилення соціальної згуртованості та громадської безпеки у цільових громадах приазовського регіону Херсонської області", що проходив наприкінці липня. Загалом було подано близько двадцяти заявок на конкурс, підтримано – 8, серед них 3 проєкти громадських організацій Присиваської громади. Зараз тривають процедури підписання грантових договорів і вже цього року будуть реалізовані наступні ініціативи:

• Громадський простір "Місце змін" в с.Іванівка,
  • «Покращення матеріальнотехнічної бази та розширення кола послуг спортивного клубу «Атлант» в с.Павлівка,
  • «Будівництво вуличного освітлення з використанням альтернативного джерела енергії» в с.Григорівка.

Вітаємо керівників громадських організацій із перемогою та бажаємо швидкої реалізації проєктів.

Статтю підготувала головний спеціаліст

з питань розвитку територій та інвестицій Олена Чернова