Привітання з Днем знань, з початком нового навчального року.

Дата: 01.09.2021 12:51

Шановні освітяни, здобувачі освіти та батьки!

Від імені Присиваської територіальної громади щиро вітаю вас з Днем знань, з початком нового 2021/2022 навчального року!

За останні півтора року пандемія, викликана коронавірусом, сильно вплинула на навчання учнів. Багатьом учням довелось відвідувати класи в режимі онлайн та навчатися дистанційно. Маю надію, що у цьому навчальному році освітній процес відбуватиметься у звичайному форматі.

В цей святковий день бажаю вам, шановні освітяни, натхнення, невичерпної енергії, успіхів у навчальному процесі, нехай новий навчальний рік приносить тільки приємні враження! Зичу, щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи!

Бажаю усім школярам підкорити нові вершини знань, нехай шкільні дні будуть наповнені радістю та приємними новинами, гарними оцінками, цікавими проєктами та веселими друзями! Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні!

Зі святом вас усіх – з Днем знань. З початком нового навчального року!

З повагою,

Присиваський сільський голова