Присиваська сільська рада оголошує прийом документів для заміщення вакантної посади вихователя в Строганівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко».
Дата: 28.08.2021 08:21
Кількість переглядів: 1552
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/7b746b5d2d462173a3560ea6542a587f.jpg)
Присиваська сільська рада оголошує прийом документів для заміщення вакантної посади вихователя в Строганівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко».
Вимоги до кандидатів: високі моральні якості, вища педагогічна освіта за відповідною спеціальністю та/або професійною кваліфікацією педагогічного працівника, забезпечення результативності та якості роботи, а також фізичний і психічний стан яких дозволяє виконувати професійні обов’язки.
Для отримання інформації щодо працевлаштування звертатись за телефонами:
- 0963684363 – Ніколаєва Наталія Леонідівна, завідувач ДНЗ «Сонечко»;
- 0980318791 – Горлінська Ірина Володимирівна, спеціаліст з кадрової роботи.
« повернутися