Організовано відпочинок дітей на морі.
Дата: 27.08.2021 15:39
Кількість переглядів: 2119
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/9e8751dee69926f1f43e25d434cb669f.jpg)
Наші діти – наше майбутнє. Що треба робити, аби діти були здорові і щасливі? Звичайно ж організувати якісний відпочинок. А найкращим відпочинком перед довгим навчальним роком є такий омріяний для дітей відпочинок на морі. Тому Присиваською територіальною громадою було організовано одноденну поїздку до моря в с. Хорли для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей з прийомних сімей. На відпочинок, який було організовано 22 серпня 2021 року поїхало 22 дитини у супроводі 8 батьків, медичної сестри та начальника служби у справах дітей Присиваської сільської ради. День видався сонячним, а вода теплою, тож діти отримали масу задоволення від відпочинку біля моря.
« повернутися