Каховський район, Херсонська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Змагання по футболу з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності та Дня Державного Прапора

Дата: 25.08.2021 10:01
Кількість переглядів: 2075

Фото без опису

23 серпня до 30 річниці Незалежності та Дня Державного Прапора відбулися змагання по футболу, в яких прийняли участь команди сіл Присиваської територіальної громади. Змагання розпочалися з самого ранку. Дружня та енергійна атмосфера панувала навкруги. За результатом перемогла команда «Сокіл» с. Григорівка, друге місце посіла команда «Скіф» с. Строганівка, третє місце зайняла команда «Старт» с. Іванівка. Переможці отримали кубок, медалі, грамоту сільського голови та грошовий приз від спонсорів. Призери змагань нагороджені грамотою сільського голови, медалями та заохочувальним грошовим призом від спонсорів. Вітаємо переможців та дякуємо всім командам за гарну, динамічну та енергійну гру.

Допомогу в проведенні змагань надали ФОП Василевська Надія Володимирівна, ФОП Робак Павло Леонтійович, ФОП Чоботару Алла Василівна, ПП «Віткос – М» в особі Макоїда Віктора Володимировича, Кліщевські Володимир та Олександр. Щиро дякуємо за підтримку, надану допомогу в проведені заходу і в дарунок пісня від Н.В. Кавковської  - https://youtu.be/7WAFQkWSI4I

Статтю підготувала Н.В. Кавковська, інструктор-методист з фізичної культури та спорту.