Вітаємо з 30-ю річницею Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 09:33
Кількість переглядів: 1964

Сьогодні вся країна відзначає величне національне свято Української державності - 30 років Незалежності! Роки Незалежності підтвердили наше непереборне прагнення до справедливості, право визначати власну долю, бути творцями свого кращого майбутнього, відстоювати територіальну цілісність, крок за кроком розбудовувати свою європейську державу!

Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави. Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль громадян в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Від імені Присиваського сільського голови Сергія Олександровича Кліщевського, сільських депутатів, членів виконавчого комітету, апарату сільської ради вітаємо усіх жителів Присиваської територіальної громади з 30-ю річницею Незалежності України!Бажаємо бадьорості духу, міцного здоров’я, добробуту і щастя кожній родині, порозуміння та згуртованості, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!