Відбувся матч Присиваської ліги з міні-футболу
Дата: 16.08.2021 10:07
Кількість переглядів: 2182
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/9bcacaf25a8f7746dad7ef39a8237e18.jpg)
12 серпня у с. Григорівка Присиваської територіальної громади відбувся черговий матч Присиваської ліги з міні-футболу. У запеклій боротьбі учасники змагання продемонстрували витривалість та неймовірну волю до перемоги. Цього разу омріяний кубок здобула команда “Фортуна” з села Павлівка. Також цього дня відбулися змагання з волейболу першість отримала команда з Григорівки.
« повернутися