З 16 СІЧНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - УКРАЇНСЬКОЮ!
Дата: 13.07.2021 10:47
Кількість переглядів: 2424
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/3c9ba9bad1f15f451e1b4cd596760668.jpg)
16 січня 2021 року набрала чинності стаття 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.
Зазначені норми закону стосуються усіх громадян України, а також суб’єктів господарювання усіх форм власності, які здійснюють обслуговування споживачів.
« повернутися