25-та річниця Конституції України

Дата: 28.06.2021 10:43

День Конституції України — це державне свято, історія якого почалася з 1996 року та супроводжувалась довгими обговореннями та дебатами. 28 червня, парламент прийняв Конституцію незалежної України.

Цікаво, що Україна як незалежна держава прожила без власної Конституції практично п'ять років і стала останньою з пострадянських країн, де прийняли Конституцію – основу української держави, де написано, що країна існує для людей, але не навпаки.

Конституцію України міжнародне співтовариство схвалило назвавши її однією з найдемократичніших у світі.

День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.

Від імені сільського голови Присиваської ТГ Кліщевського С.О., сільських депутатів, членів виконавчого комітету та працівників апарату сільської ради, щиро вітаємо вас з Днем Конституції України! Нехай ця урочиста подія сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній ниві. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу!

Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії. З Днем Конституції!

Інформаційні матеріали до 25-річчя від дня ухвалення Конституції України

Статтю підготувала інспектор з питань культури, туризму та спорту Ю.В. Балясна