ЗАПРОШУЄМО НА ЮВІЛЕЙНИЙ ХV ФЕСТИВАЛЬ «КУПАЛЬСЬКА НІЧ» В ПРИСИВАСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ!
Дата: 16.06.2021 08:58
Кількість переглядів: 3591
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/3f3a8c8c7d10ca02d418066b8c805b73.jpg)
Присиваська територіальна громада запрошує учасників художньої самодіяльності, майстрів декоративно-прикладного мистецтва та приватних підприємців взяти участь у ювілейному XV – му фестивалі народної творчості «Купальська Ніч», який відбудеться 06 липня 2021 року о 21:00 год біля ставу в с. Григорівка.
Для участі необхідно до 01 липня 2021 року заповнити заявку, що додається відповідно до профілю діяльності та надіслати її на електронну адресу: grigorivka_osvita@ukr.net.
Положення та заявки можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1y1peiyg7lYYHffnBcF0B9S30N6cmDrqG.
« повернутися