Увага! Запрошуємо кандидатів на посаду пожежник-рятувальник!
Дата: 04.06.2021 10:35
Кількість переглядів: 321
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/eb1bd4812f8fd668c81dffd082f4f187.jpg)
З метою створення місцевої пожежної охорони, Присиваська сільська рада запрошує кандидатів на посаду пожежник-рятувальник з обов’язковим проходженням навчання та подальшим працевлаштуванням в Присиваській територіальній громаді.
Навчання проходитиме на базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України в Херсонській області. Після проходження навчання, кандидат отримує посвідчення про проходження спеціальної підготовки.
Навчання оплачується з бюджету Присиваської сільської ради.
За детальною інформацією звертатися до заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зозулінської Таміли Володимирівни (с.Григорівка, вул.Пушкіна, 20, адмінбудинок) за тел.: 097 008 0434.
« повернутися