Надання одноразової грошової матеріальної допомоги та відшкодування вартості медикаментів в Присиваській ТГ

Дата: 26.05.2021 09:33

В Присиваській ТГ діє програма для підтримки населення сіл громади та учасників АТО, ООС  «Програма надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Присиваської сільської ради на 2021рік».

Станом на 19.05.2021 року до Присиваської сільської ради надійшло 5 заяв, які були розглянуті на засіданнях виконавчого комітету та прийнято рішення про виділення коштів у сумі 7 500 грн.

Надана одноразова грошова допомога особам, які страждають від онкологічного захворювання:  профінансовано 3 особи (по 2 500 грн.) та виділено кошти в сумі 7 500 грн.

Програма відшкодування вартості медикаментів за пільговими рецептами в Присиваській ТГ спрямована на розв’язання проблеми безоплатного пільгового забезпечення лікарськими засобами мешканців громади. Основною її метою є покращення стану здоров’я мешканців нашої громади, що мають онкологічні захворювання та хворих на інсулінозалежний діабет, що потребують постійного прийому ліків, у разі амбулаторного лікування.

Присиваська  сільська рада  здійснює забезпечення  відпуску ліків за рецептами лікарів через аптечну мережу з наступним відшкодуванням вартості ліків комунальному підприємству «Чаплинська центральна аптека № 26».

Станом на 19.05.2021 рік  перераховано кошти   на загальну суму 71 647  грн., а саме:

• відшкодування вартості за інсулін – 63 428 грн.
  • відшкодування вартості пільгових рецептів – 8 219 грн.

Статтю підготував відділ бухгалтерського обліку, звітності,

господарської діяльності та соціального забезпечення Присиваської  сільської ради