В Присиваській ТГ діє Програма підтримки молоді для забезпечення призову на службу до ЗСУ

Дата: 24.05.2021 13:40

В Присиваській сільській ТГ затверджена та діє Програма «Підтримка молоді для забезпечення призову на строкову службу до Збройних Сил України у 2021 році по Присиваській сільській раді».

Одноразова грошова допомога у сумі 5000 грн. надається призовнику у віці від 18 до 27 років, який зареєстрований, проживає на території населених пунктів Присиваської сільської територіальної громади та має повістку з районного військового комісаріату про відправку до ЗСУ.

Станом на 19.05.2021 року до Присиваської сільської ради надійшло 4 заяви, які були розглянуті на засіданнях виконавчого комітету та прийнято рішення про виділення коштів у сумі 20 000 грн. (5 тис.грн. на одну особу-призовника).

Дані кошти зараховано на рахунки призовників з утриманням податків відповідно до Закону України.

Статтю підготував відділ бухгалтерського обліку, звітності,

господарської діяльності та соціального забезпечення Присиваської сільської ради