Виконання дохідної частини Присиваської сільської територіальної громади станом на 01.05.2021 рік

Дата: 21.05.2021 10:24

Успішне виконання бюджетів усіх рівнів передбачає своєчасне і повне надходження доходів до місцевого бюджету.

Станом на 01.05.2021 рік виконання дохідної частини загального фонду бюджету Присиваської сільської ради свідчить про те, що план надходжень податків, зборів, платежів (без міжбюджетних трансфертів) виконано на 112,8%. В порівнянні з 2020 роком даного періоду, в 2021 році до Присиваської сільської  ради надійшло доходів на 721,405 тис.грн. більше (112,9%).

В травні 2021 року з’явилися нові платники податків:

– Військова частина 2161, які сплачують до місцевого бюджету податок на доходи фізичних осіб із доходів платника податку у вигляді заробітної плати та податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу;

- ТОВ «Медсанчастина» МЦ «Богдан», які сплачують до місцевого бюджету податок на доходи фізичних осіб із доходів платника податку у вигляді заробітної плати.

Статтю підготував

фінансовий відділ