Долучайтесь до онлайн-семінару «Підвищення ефективності агропромислового виробництва»

Дата: 17.05.2021 10:32

У рамках Тижня Відкритого Уряду, який проводитиметься з 17 по 21 травня 2021 року у країнах-учасницях Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», Департаментом розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації за участі представників Програми з аграрного і сільського розвитку (USAID АГРО), Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Херсонського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств та Інституту зрошуваного землеробства НААН України, 18 травня 2021 року о 10:00 планується проведення онлайн-семінару: «Підвищення ефективності агропромислового виробництва».

Під час заходу планується розглянути питання щодо основних механізмів фінансової підтримки суб’єктів агропромислового комплексу в 2021 році, підвищення ефективності господарської діяльності шляхом запровадження сучасних інноваційних технологій, перспектив збільшення експорту сільгосппродукції та впровадження систем якості та безпечності продукції.

Запрошуємо Вас долучитися до участь у вищезазначеному. Реєстрація учасників за посиланням https://cutt.ly/YvJyfiP. Посилання на підключення до онлайн-семінару https://cutt.ly/wbHdN2k на корпоративній онлайн-платформі Microsoft Teams.

проведення онлайн-семінару:

«Підвищення ефективності агропромислового виробництва».

Дата проведення: 18 квітня 2021 року

Час проведення: о 1000 годині

Корпоративна онлайн-платформа Microsoft Teams

Мета: створення умов для інформаційного обміну, обговорення питань щодо основних механізмів фінансової підтримки суб’єктів агропромислового комплексу, перспектив збільшення експорту сільгосппродукції та впровадження систем якості та безпечності продукції, підвищення ефективності господарської діяльності шляхом запровадження сучасних інноваційних технологій та збільшення  обсягів виробництва продукції з доданою вартістю.

Цільова аудиторія: представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, фермерські та особисті селянські господарства, сільськогосподарські кооперативи, виробники зернової, плодово-овочевої продукції та меду.

Порядок та регламент проведення онлайн-семінару

Регламент виступів: до 20 хв.

Вітальне слово представлення учасників семінару

СТЕПАНОВА Маргарита Михайлівна

• в.о. директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації

1000-1010