Реалізація проєкту «Дистанційна освіта відкриває можливості»
Дата: 07.05.2021 14:13
Кількість переглядів: 672
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402445/d83331a0c1dff9cabe98bcc137bdd1b3.jpg)
З метою забезпечення якісного дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти Присиваської сільської ради було реалізовано проєкт «Дистанційна освіта відкриває можливості» в рамках конкурсу місцевих ініціатив Проєкту «Місцевий соціально-економічний розвиток», який впроваджено Програмою розвитку ООН у партнерстві з Херсонською обласною державною адміністрацією.
Основним завданням проєкту було створення якісного інтернет-покриття в закладах загальної середньої освіти та забезпечення учнів, які належать до пільгових категорій населення, гаджетами для вільного доступу до освітніх платформ дистанційного навчання та можливості долучатися до он-лайн уроків.
Нещодавно 10 учнів закладів загальної середньої освіти Присиваської ради отримали по 1 сучасному планшетному ПК Huawei MediaPad T5.
Від імені Присиваської сільської ради висловлюємо щиру подяку Програмі розвитку ООН в Україні за підтримку проєктної пропозиції Присиваської територіальної громади.
Статтю підготувала
інспектор з питань освіти
Оксана Мельник
« повернутися