Податківці перевіряли перевізників
Дата: 07.05.2021 13:43
Кількість переглядів: 308
Днями фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно з працівниками Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки провели рейд щодо легалізації трудових відносин, законності провадження підприємницької діяльності, наявності дозвільних документів на право пасажирських перевезень, безпеки на транспорті та контролю за дотриманням ліцензійних умов.
Під час заходу інспектори провели роз’яснювальну роботу з перевізниками щодо легалізації трудових відносин, виплати офіційної заробітної плати, утримання та сплати податкових зобов’язань і внесків, а також забезпечення соціальних гарантій працівникам, які здійснюють транспортні перевезення.
За результатами рейду складено 4 матеріали щодо встановлених порушень.
Створення рівних умов ведення підприємницької діяльності на Херсонщині є пріоритетним напрямком роботи Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Тож діяльність відомства й надалі спрямовуватиметься на детінізацію економіки, протидію нелегальній діяльності осіб, які не мають офіційного статусу підприємця або виплачують найманим працівникам заробітну плату на рівні, нижчому від показників середньогалузевої заробітної плати.
Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.
На Херсонщині АЗС «заробила» понад мільйон гривень штрафу
Нещодавно ревізори управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели фактичну перевірку автосервісного комплексу, що здійснював реалізацію дизельного палива на території Нижньосірогозького району (с. Нижні Торгаї).
Під час рейду інспектори встановили суттєві порушення вимог чинного законодавства, зокрема:
продаж пального без реєстрації акцизного складу;
ведення діяльності без ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним;
відсутність витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників на місці відпуску пального.
На цьому перелік порушень на АЗС не вичерпався. Власник працював без реєстрації платником акцизного податку та за відсутності реєстратора розрахункових операцій.
За встановлені порушення до власника АЗС застосовано майже 1,3 млн гривень штрафних (фінансових) санкцій.
Робота податківців Херсонщини щодо припинення нелегального обігу пального та притягнення до відповідальності власників нелегальних АЗС триватиме й надалі. Радимо суб’єктам господарювання дотримуватися вимог законодавства та доброчесно сплачувати податки.
Нагадаємо: вартість ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним коштує 2 тис. гривень, термін дії – 5 років, а штраф за її відсутність –250 тис. гривень, реалізація ПММ через акцизний склад, не зареєстрований в системі електронного адміністрування реалізації пального – 1000 тис. гривень.
Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.
COVID-19: умови відстрочення податкового боргу
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що відстрочення податкового боргу надається платникам податків – фізичним особам, у тому числі самозайнятим особам, які станом на 1 грудня 2020 року мали податковий борг, загальний розмір якого разом зі штрафними санкціями, пенею та процентами за користування розстроченням/відстроченням не перевищує 6800 гривень.
Аби скористатися цією нормою, платнику податків необхідно подати заяву в довільній формі (в паперовому або електронному вигляді) до контролюючого органу, де обліковується такий податковий борг. Відстрочення надається без нарахування процентів за його користування.
У разі погашення повної суми відстроченого податкового боргу не пізніше 29.12.2021 штрафні санкції та пеня передбачені податковим законодавством, не застосовуються та не нараховуються, а застосовані (нараховані) коригуються до нульових показників.
При достроковій сплаті відстроченого податкового боргу, платник обов’язково повідомляє контролюючий орган шляхом надсилання листа в довільній формі.
У разі непогашення платником податків повної суми відстроченого податкового боргу до 29.12.2021, або у разі її погашення після 29.12.2021, штрафні санкції та пеня нараховуються у загальному порядку, згідно з вимогами Податкового кодексу України.
Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м. Севастополі
« повернутися