Благодійна акція "ЗДОРОВІ НЕМОВЛЯТА!" - збір коштів для закупівлі обладнання в дитячі лікарні

Дата: 05.05.2021 10:50

15 років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі лікарні України.

ВБФ «Серце до серця» (http://sercedoserca.com.ua) веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Організація збору коштів у рамках благодійної акції є тільки один із методів реалізації цієї мети. Основні цілі фонду:

• розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;
  • привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;
  • виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
  • покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих лікарнях України.

Протягом 2006-2020 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядувань, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес структур було зібрано 42 786 419,30 грн., за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.

З переліком обладнання, придбаного протягом п'ятнадцяти років діяльності фонду,  Ви можете ознайомитись за                       посиланням - http://sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannia/.

Цього року фонд «Серце до серця» організовує 16-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!», яка триватиме з 1 квітня по 31 вересня 2021 року.

Акція проходитиме в адаптивному режимі до змін стану захворюваності в територіальних об’єднаннях та з урахуванням карантинних обмежень пов’язаних з короновірусною інфекцією.

Кошти збиратимуться з метою придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень та пологові будинки України.

Для нас надзвичайно важлива Ваша підтримка та долучення до проведення цього суспільно-важливого благодійного проекту.

Благодійний внесок можна зробити онлайн на сайті sercedoserca.com.ua, через Приват 24, через термінал самообслуговування або у відділенні банку за реквізитами:

АТ КБ “ПРИВАТБАНК»
IBAN UA 173052990000026008043604327
ЄДРПОУ 34354227
ВБФ «Серце до серця»
Призначення платежу:
Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для __ області.
За детальною інформацією звертайтесь у центральний офіс ВБФ «Серце до серця» тел.: 098 952 20 09, e-mail: sercekiev@gmail.com.